• bold
  • brave
  • iconic
  • simple
  • louder
Już
O mnie...czyli Piotr Michalak
Programowaniedoradztwo biznesowe
Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami, wraz z umiejętnością programowania, dają gwarancję, że Twój projekt znalazł się w dobrych rękach

Programowanie aplikacji, czyli o mnie…

w skrócie…

maj 2010 – teraz COMES – usługi informatyczne dla małych i średnich firm, wiele realizacji dla klientów z Polski i zagranicy. Głównie programowanie aplikacji biznesowych w technologii ASP.NET Core i języku programowania C#. Obsługa ERP i CRM. Programowanie aplikacji C# ASP.NET. Niektóre moje projekty wraz z krótkim opisem znajdziesz w moim portfolio.

luty 2019 – marzec 2023 – EXTRADACH – Dyrektor sprzedaży i rozwoju – odpowiedzialny za wyszukiwanie i zarządzanie nowymi oddziałami firmy, realizuje i koordynuje projekty informatyczne, dodatkowo wdraża innowacyjne projekty pro-sprzedażowe i informatyczne. Zarządza grupą handlowców, obiegiem towaru, procesami sprzedażowymi. Wdraża rozwiązania pro-sprzedażowe, również za pomocą tworzonych przez siebie rozwiązań informatycznych.

maj 2010 – luty 2019 – PUCCINI – Dyrektor Sprzedaży i rozwoju zarządza siecią sprzedaży salonów (24 salonów w prestiżowych galeriach handlowych: Złote Tarasy (Warszawa), Janki (Warszawa), Factory Annopol (Warszawa), Factory Ursus (Warszawa), Malta (Poznań), Factory Luboń (Poznań), Kaskada (Szczecin), Korona (Wrocław), Factory Wrocław, Galeria Katowicka, Bonarka (Kraków), Factory Kraków, Galeria Bałtycka (Gdańsk), Galaxy (Szczecin), Fashion House Piaseczno (Warszawa), Galeria Krakowska i inne. Realizuje projekty informatyczne dla sieci sprzedaży. Jest odpowiedzialny (od strony klienta) za wdrożenie systemu ERP Comarch w dziale sprzedaży firmy Puccini.

a więc…

Co programuję…

Zaprogramuję Twoje pomysły. Nie ma ograniczeń. Od aplikacji www, poprzez aplikacje desktopowe po aplikacje mobilne. Funkcjonalności zależą od Ciebie. Sklep internetowy, czy strona internetowa? Nie musisz znać takich określeń jak MSSQL, C#, Blazor, HTML, CSS, Entity Framework, ASP.NET, Xamarin, Maui. Fakt, że to właśnie z tych technologii korzystam, nie ma dla Ciebie dużego znaczenia. Ty określasz tylko co chcesz, aby się zadziało, co mam dla Ciebie zrobić, a te technologie, uwierz mi pozwalają na wszystko. Określ swoje potrzeby i nie ograniczaj swojej wyobraźni, razem możemy zrobić wszystko. Będziesz zadowolony. Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy. Znajdziemy optymalne dla Ciebie rozwiązanie w miłej i przyjaznej atmosferze. Nie czekaj! Kontakt oczywiście bez żadnych zobowiązań!

Zaprogramujemy każdy Twój pomysł.